CoMMuna на вулиці Торф’яній 21 знаходиться недалеко від центру (бічна вул. Чорновола), є власна парковка та розвинена інфраструктура поруч – зупинки транспорту, магазини, заклади харчування, де можна смачно пообідати.

Це 4-поверховий коворкінг на майже 1000м2.

  • 2 openspace зони на 16 фіксованих місць,
  • 14 офісів,
  • 4 переговорні кімнати
  • 3 скайп-кімнати,
  • 1 івент зал.

У нас є офіси на будь яку потребу. Якщо у вас невелика тімка – обирайте кімнату на 2-3 особи, якщо ж потрібно розмістити велику команду – є можливість орендувати облаштований поверх, з відділеними офісами, власним холом, фудзоною та переговорною, окремими вбиральнями, виділеною лінією інтернету та серверною кімнатою. Ми стараємось максимально адаптувати простір до ваших потреб. Телефонуйте – розповімо деталі та дамо відповіді на ваші запитання.

Наші резиденти можуть вільно користуватись переговорними та скайп-кімнатами, кухнею, фудзонами, парковкою для автомобілів та велосипедів, скриньками для зберігання особистих речей, офісною технікою. Один раз на місяць безкоштовно проводити свою подію у івент-залі. Усі клопоти з компослугами та прибиранням беремо на себе.

Openspace зони зроблені так, щоб резидентам було максимально комфортно. Вони не великі за розміром, розраховані на 8 – 10 осіб, що дозволяє уникнути небажаного шуму. Обладнані окремими великими столами та зручними стільцями.

Тут комфортно – переконайтесь самі! Скористайтесь нагодою та зареєструйтесь на безкоштовний день

Галерея