Оренда приміщень у Львові

Переговорна кімната

Локація: 1 поверх, Переговорна кімната, вул. Торф'яна, 21, м. Львів

Місткість: 6 осіб

Вартість: 300 грн./год.

Комфортна та стильна переговорна кімната, оснащена всім необхідним для конструктивного діалогу: канцелярські приладдя, маркерна дошка, можливість підлючити проектор. Окрім робочого призначення, підходить для проведення часу за настільними іграми. Просторість кімнати створено за допомогою її неординарної форми та скляної стіни, що візуально збільшує її межі. У вартість оренди входить користування фудзоною.
Зарезервувати
Переговорна кімната

Локація: 0 поверх, Переговорна кімната, вул. Торф'яна, 21, м. Львів

Місткість: 10 осіб

Вартість: 300 грн./год.

Затишна переговорна кімната, оснащена канцелярським приладдям та маркерною дошкою. У вартість оренди входить користування фудзоною.
Зарезервувати
Івент-зал

Локація: 3 поверх, Івент-зал, вул. Торф'яна, 21, м. Львів

Місткість: до 80 осіб

Вартість: 550 грн./год. (Кожна 4 година - безкоштовна)

Атмосферний зал для проведення різнопланових подій , має чудовий краєвид з панорамних вікон. У залі є подіум, який підкреслює участь спікера в події. Обладнаний проектором, стереосистемою, маркерною дошкою та іншим необхідним приладдям. Розташування меблів є адаптивним під ваші потреби: можна розставити стільці, додати столи, замінити стільці на пуфи, чи, взагалі, прибрати усе. Дуже зручна локація неподалік від центру (за кільцем Чорновола), біля входу є великий паркінг і гостям не доведеться шукати місця, де б залишити своє авто. За домовленістю, організуємо кавові перерви чи послуги кейтерингу.
Зарезервувати
Skyperoom

Локація: 1 поверх, Skyperoom, вул. Торф'яна, 21, м. Львів

Місткість: до 2 осіб

Вартість: 100 грн./год.

Комфортна кімната на1-2 особи виконана у британському стилі, дуже затишна. Чудово підходить для проведення онлайн-зустрічей. Чи занять з викладачем/студентом. У вартість оренди входить користування фудзоною.
Зарезервувати
Skyperoom

Локація: 3 поверх, Skyperoom, вул. Торф'яна, 21, м. Львів

Місткість: до 2 осіб

Вартість: 100 грн./год.

Затишна кімната на1-2 особи з гарним краєвидом із вікна. Чудово підходить для проведення онлайн-зустрічей, сівбесід чи занять з репетитором. У вартість оренди входить користування фудзоною.
Зарезервувати
Skyperoom

Локація: Skyperoom, вул. Кольберга 3а, 21, м. Львів

Місткість: 2 особи

Вартість: 100 грн./год.

Затишна невеличка кімната для розмови тет-а-тет чи для відео-дзвінків. Чудово підходить для репетиторських занять формату "викладач-учень" чи для співбесід.
Зарезервувати
Переговорна кімната

Локація: Переговорна кімната, вул. Кольберга 3а, 21, м. Львів

Місткість: 6 осіб

Вартість: 300 грн./год.

Затишна переговорна кімната, оснащена канцелярським приладдям та маркерною дошкою. У вартість оренди входить безкоштовні гарячі напої та користування послугами копіцентру.У вартість оренди входить користування фудзоною.
Зарезервувати
Івент-зал

Локація: Івент-зал, вул. Кольберга 3а, 21, м. Львів

Місткість: до 30 осіб

Вартість: 550 грн./год.

Затишний комфортний зал у стилі лофт, чудово підходить для проведення презентацій, навчання, та зустрічей з друзями для відпочинку чи роботи. Оснащений проектором, стереосистемою, маркерною дошкою та іншим необхідним приладдям. Розташування меблів відповідно до потреб події: театральне розміщення крісел для презентації, формат аудиторії для занять, лише крісла-мішки для кінопереглядів і т.п.. Локація зручна для добирання (перехрестя вул. С.Бандери та Чупринки). За домовленістю, організуємо кавові перерви чи послуги кейтерингу. Як додаткова опція - організація кавових перерв та послуги кейтерингу.
Зарезервувати